Klub niemieckiego z lotu ptaka

Co zyskasz dołączając do KLUBU?

Oto 7 najważniejszych korzyści: 

 1. Zwiększysz swoją motywację do nauki, dzięki atrakcyjnym i różnorodnym materiałom. Nauka przestanie Ci się kojarzyć z przykrym obowiązkiem, nudnymi kserówkami i podręcznikami. 
 1. Zaczniesz rozmawiać po niemiecku bez skrępowania i blokady – na początku nie będą to wielkie rozmowy i bardzo rozbudowane zdania, ale przełamiesz swoją blokadę, która zabija Twoją pewność siebie.
 2. Zwiększysz pewność siebie nie tylko tak językowo, ale też życiowo, dzięki robieniu regularnych postępów w nauce. 
  Co oznacza, że zaczniesz podejmować odważniejsze decyzje
  (Kto wie! Może nawet zdecydujesz się na zmianę pracy i na polepszenie swoich warunków życiowych!).
 1. Osiągniesz samodzielność językową, bo przestaniesz polegać na pomocy innych ludzi przy załatwieniu codziennych spraw (w urzędzie, szkole, czy u lekarza). 
 1. Zmotywujesz osoby wokół Ciebie – jeśli masz dzieci i mieszkasz za granicą to Twoje postępy staną się dla nich motywacją! Dasz im dobry przykład i pokażesz, że problemy spowodowane językiem, znikają całkowicie lub się zmniejszają. 
 1. Poczujesz, że lata nauki niemieckiego nie poszły na marne. Zmienisz to, czego się już nauczyłaś, w praktyczną umiejętność mówienia. 
 2. Zyskasz wsparcie językowe. W Klubie znajdziesz osoby, które mieszkają za granicą i mierzą się z podobnymi wyzwaniami co Ty.

 • Baja

  18 października, 2022 o 7:16 pm Odpowiedz

  Super

Dodaj komentarz

Copyright © 2022 Publigo. Szkolenia napędza platforma Publigo